732 427 427
PO - PÁ 9-18

FVE ENERGY

Jsme původně developerská společnost, která staví již 15 let své projekty převážně v Brně a jižní Moravě v lokalitách Lednice, Valtice, Mikulov jako rezidenční nemovitosti. V rámci stanovení energeticky optimálních staveb jsme začali více spolupracovat s odborníky v této oblasti a následně začali tyto systémy sami realizovat a uvádět do praxe.Nyní tyto zkušenosti uplatňujeme v našich developerských projektech a také je nabízíme našim klientům.Máme zkušenosti z realizací fotovoltaických elektráren  jak rodinných domů, tak komerčních objektů a nově řešíme bytové a panelové domy.  

Jsme profesionální tým, s vlastními projektanty, architekty, máme vlastní elektrotechniky, řemeslníky i revizní techniky. Samozřejmostí je odpovídající vzdělání a dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví a hlavně práce je naším koníčkem. 

Každý projekt individuálně analyzujeme, připravíme odpovídající projektovou dokumentaci a následně profesionálně zrealizujeme. Mame několik profesonálnich montáznich skupin a díky tomu jsme i nyní schopni v rámci České republiky instalovat FVE v krátkých termínech. K tomumáme připravené i odpovídající skladové zásoby.Naše realizace stavíme na kvalitě, ne na objemu prodeje.  S námi jdete na jistotu.

Mám zájem o nabídku